Kathariya Sandesh
Kathariya Sandesh is Nepal's no 1 Nepali news portal and Kathariya Sandesh official website.This delivers the latest breaking news and information on latest top stories, national, international, politics, sports, business, finance, entertainment, photo-gallery, audio, video and more.

जाेशीपुर ६ सिमरीमा हुन लागेकाे नृत्य प्रतियोगिताकाे तयारी अन्तिम चरणमा

0

पहलमानपुर, १५ कार्तिक ।। नबप्रतिभाहरुलाई अवसर र अग्रजहरुलाई सम्मान गर्ने उदेश्यका आयाेजित नृत्य प्रतियोगिताकाे तयारी अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ । जाेशीपुर गाउँपालिका वडा नं. ६ सिमरी स्थित एकिकृत लायन्स क्लवकाे आयाेजनामा हिन्दुहरुकाे महानपर्व शुभदिपावलीकाे अवसरमा साे कार्यक्रमकाे तयारी अन्तिम चरणमा पुगेकाे हाे ।

भाेली कार्तिक १६ गते बुधबारका दिन हुन लागेकाे ‘दिया दिवारी साँस्कृतिक मञ्च सिजन ९’ अन्तर्गत नृत्य प्रतियोगिताकाे तयारी अन्तिम चरणमा पुगेकाे क्लबका अध्यक्ष प्रशान्त कठरियाले बताए । उनले प्रतियाेगीहरुकाे नाम दर्ता, कलाकार, अतिथिगणहरुलाई पत्रचार, प्रचारप्रसार, कार्यक्रम स्थल सरसफाई लगायतकाे तयारी गरि सकिएकाे बताए ।

कार्यक्रम बुधबार दिउँसो २ बजे पश्चात उद्घाटन हुने आयाेजकले जनाएकाे छ । सिमरी गाउँमा लामाे समय देखि साँस्कृतिक कार्यक्रम हुँदै आएकाे छ । यस बर्षकाे कार्यक्रममा राष्ट्रिय थारु कलाकारहरुकाे समेत प्रस्तुति रहने बताईएकाे छ ।

School
टिप्पणीहरू
Loading...