Kathariya Sandesh
Kathariya Sandesh is Nepal's no 1 Nepali news portal and Kathariya Sandesh official website.This delivers the latest breaking news and information on latest top stories, national, international, politics, sports, business, finance, entertainment, photo-gallery, audio, video and more.

आफ्नै शरीर डिजल छर्केर आगो लगाएका एक युवकको मृत्यु

0

कैलाली, २ बैशाख ।। कैलालीमा आफ्नै शरीरमा आगो लगाएका एक युवकको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको कैलारी गाउँपालिका–२ मझराका २९ वर्षीय अम्मर चौधरीले बिहीबार राति मादक पदार्थ सेवन गरी आफ्नै शरीरमा डिजल छर्की आगो लगाएका प्रहरीले बताएको छ ।

उनलाई उपचारका लागि धनगढी स्थित सेती प्रादेशिक अस्पताल ल्याइएकामा शुक्रबार बिहान उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले बताएको छ ।

School
टिप्पणीहरू
Loading...